12 P.M. Cases PROFESJONALNE SKRZYNIE TRANSPORTOWE TYPU CASE
Produkty_adam_hall

Skrzynie Transportowe

Produkujemy najwyższej jakości skrzynie na sprzęt estradowy:
systemy nagłośnieniowe, miksery, oświetlenie, końcówki mocy, efekty, akcesoria, kable, skrzynie na elementy konstrukcyjne sceny, narzędziówki i wiele innych.
Zaufały nam największe firmy w Polsce i za granicą, a my nie zawodzimy ich oczekiwań.
Wytwarzamy również skrzynie na instrumenty, od harmonijki po fortepian.
W naszej ofercie znajdują się skrzynie na pojedyncze elementy zestawu DJ, jak również skrzynie na całe sety sprzętu. Szczególnie te drugie odniosły wielki rynkowy sukces. Jeden taki case może pomieścić kilka urządzeń spiętych ze sobą, co daje wielką wygodę użytkowania oraz pozwala oszczędzać miejsce w często ciasnych klubowych konsoletach.
W ofercie również lekkie case z materiałów komorowych, case na CD, przenośne konsolety oraz rozwiązania stacjonarne dla klubów.
Zapakujemy wszystko, co mobilny DJ musi chronić.
Nasze toaletki i skrzynie dla wizażystów to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka.
W ofercie znajdują się zarówno rozwiązania stacjonarne dla salonów, jak również produkty mobilne, niezwykle poręczne podczas pracy w terenie.
Skrzynie na maszyny i urządzenia tej branży muszą charakteryzować się wytrzymałością, dlatego też proponujemy Wam case w wersji HD, przeznaczone do naprawdę ciężkich zadań.
Raz wydane pieniądze zapewniają spokój na długie lata.
Mamy w tym temacie doświadczenie, sami posiadamy team rajdowy.
Wiemy, jak ważne jest, żeby wszystkie potrzebne rzeczy znajdowały się na swoim miejscu.
Proponujemy Wam wyposażenie teamowe od skrzyni narzędziowej, po zabudowy wozów serwisowych, zawsze dopasowane do Waszych indywidualnych preferencji.
Ale to skrzynie nie tylko dla profesjonalistów, dobrze sprawdzają się również w przydomowym garażu.
Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można gotowe rozwiązania dla firm cateringowych.
Skrzynie do przewożenia zastawy, sztućców, szklanek, urządzeń gastronomicznych, butli z wodą i produktów żywnościowych pakowanych.
Ponadto, znajdziecie u nas przenośne rozwiązania lad, barów i zapleczy, stosowany podczas imprez "open-air".
Wszystko smacznie i w dobrym guście.
Produkujemy opakowania na kamery, optykę, głowice czy systemy stabilizacji obrazu. Skrzynie na krany kamerowe i odważniki, walizki na akcesoria. Zaufali nam profesjonalni odbiorcy, jak również domorośli amatorzy filmowania.
Wykonujemy zabudowy pojazdów specjalistycznych, pod mobilne centra nadawcze, serwisy używane w sporcie motorowym, podłogi i ściany pojazdów użytkowych. Współpracowaliśmy z radiem i telewizją, jak również odbiorcami z zamiłowaniem off-road, projektując dla nich systemy skrzyń do pracy w ciężkich warunkach, błocie czy śniegu. Zrealizujemy każdy projekt.
W tym dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku obok bezpieczeństwa sprzętu coraz częściej liczy się wygoda, funkcjonalność i estetyka przewożenia urządzeń. Nasze skrzynie są odpowiedzią na powyższe wymagania, oferując trwałe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania. Ekrany LED, plazmowe i LCD, projektory, systemy wizualizacji i wiele innych – to wszystko na co dzień pakujemy w skrzyniach 12 P.M. Cases.
Promocja

Zestawy DJ 10% taniej!

7 dni super cen dla każdego DJ-a. Spakuj swój sprzęt, aby użytkować go wygodnie i bezpiecznie.

Read more button